Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Kossuth Lajos...

A debreceni Kossuth Lajos Kollégium egyágyas szobájába nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Komárom-Esztergom megyei vagyok, idén szeptemberben fogom kezdeni az egyetemet. Láttam, hogy a Kossuth kollégiumban vannak egyágyas szobák is, az érdekelne, hogy sokan szokták-e megpályázni azokat, nagyon nehéz-e egyszemélyes szobába bejutni?

Elõre is köszönöm a válaszokat!



2019. máj. 23. 13:01
 1/4 anonim válasza:
Nehéz igen.. de miert akarsz egy agyasban lakni? Nagyon jo barátságok szövődtek és szövődnek a koliban :) en nagyon bánnám ha kihagytam volna
2019. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyágyast csak felsőévesként, tanulmányi alapon pályázhatsz meg.
2019. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
A PhD-s hallgatók és a HÖK/HAK vezetőknek vannak kiadva az egyágyas szobák, trust me, te nem fogsz oda bekerülni (kár érte...)
2019. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Viszont úgy néz, jövőre mellettem megüresedik egy hely, viszonylag csendes és nyugodt lány vagyok, ha érdekel írj :D Már ha te is lány vagy, csak akkor xD. Amúgy ha bármi kérdésed van a kolival kapcsolatban, tudok válaszolni. A távolságra nem fogsz sok pontot kapni, az max akkor jár, ha külföldi vagy, így Mo.-n belül még ha 400 km-re laksz akkor is ér vagy 8-10 pontot max xD.
2019. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!