Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BCE vörös diploma lehetséges...

BCE vörös diploma lehetséges így? (lent)

Figyelt kérdés

Van 1 db 3-asom egy szabválból (francia) és ha mondjuk megbuknék statból, de jövőre újra felvenném és abszorválnám 5-ösre, akkor még kaphatnék vörös diplomát? Természetesen az átlagom 4,7 körül van és tegyük fel, hogy a diplomám + államvizsgám meg minden 5-ös lesz.

Szóval ha 2-es vagy bukó lenne a stat, de jövőre újra felvenném és 5-ös lennék, attól még kaphatnék?



2019. máj. 23. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. 80%-ban biztos vagyok abban, hogy a vörös diplomához egyetlen négyesnél rosszabb jegyed sem lehet a LECKEKÖNYVBEN. Abban pedig minden tárgyból minden jegy bent van, amit nem töröltek ki, így az a statisztika bukó valószínűleg már jegelné is a történetet. (Lezárt félév után pedig nem lehet jegyet törölni.) Vörös diplomát a G és K karokon nem szoktak kapni, persze van az az egy-két ember, de nem jellemző.
2019. máj. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neeeeeedd!! :( Ez biztos, h már nem kaphatok? Van egy srác, aki ugyan azon a szakon végzett, mint én és vörös diplomát kapott. Sajnos nem merem megkérdezni a feltételeket tőle, meg szerintem amúgy sem tudná.
2019. máj. 24. 07:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Hupsz, a d betűk véletlenek voltak szóval *Neeeee!!
2019. máj. 24. 07:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg nyugodtan, de a TO-s nénik is biztosan tudják erre a választ.
2019. máj. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Doros ***** válasza:

Azért nem árt majd talán a diplomád mellett azt is tudnod, hogy abszoLváltad a tárgyakat, és nem abszorváltad.

Az abszorpció, az meg teljesen más.

2019. jún. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, jogos. Abszolválnám.
2019. jún. 24. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!