Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweises gyógyszerészhallg...

Semmelweises gyógyszerészhallgatók, mi a véleményetek a suliról, oktatásról, diákéletről?

Figyelt kérdés
Első helyen a Semmelweist jelöltem meg,ezen belül is a gyógyszerész szakot és nagyon kiváncsi vagyok mit gondoltok,mi volt az első benyomásotok mikor gólyák voltatok,stb stb!
2019. máj. 23. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A gólyatábor országosan az egyik legjobb ! Maga az egyetem rendkívül nehéz ! Az első félévben a csoport fele maradt meg. Nem lehet egy percet sem lazítani ! Már az is nagy dolog ha minden aláírásod meg mehetsz vizsgázni ! A tanárokban maximális jóakarat van ha látják hogy akarod küzdesz. Nagyon lényeges az előadásokon ill. gyakorlatokon állandó aktív részvétel !
2019. máj. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Meg annyit szeretnek kerdezni,hogy kaptatok-e elso felevben valamibol vizsga elott megajanlott jegyet?
2019. máj. 24. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos semmilyen jegymegajánlás nincs ! Arra készülj fel,hogy sok helyen vannak az előadások gyakorlatok! Ha nem vagy pesti érdemes körbejárni a helyszíneket !Meg lehet csinálni csak nagyon álljál bele ! Még egy jó tanács decemberre próbálj meg minél több vizsgát betenni ill. a karácsonyi újévi ünneplést nagyon szolidra fogni ott nagyon sok nap elmehet a vizsganapokból !! Nagyon elfárad az ember félév végére kellene a pihenés de nem lehet ! Az a baj,hogy ez nem olyan mint sok egyetem ,hogy mehetsz tovább ha a kredited meg van !! Itt tantárgyaknak kell meglenni!!! Sok sikert még a szóbelikhez ! Figyelj rá ,hogy ne csak az emeltek menjenek hanem a többi is legyen 80% körül!!
2019. máj. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt,nagyon kedves toled a sok segitseg!! :)
2019. máj. 24. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!