Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minek öltözzek be bolond...

Minek öltözzek be bolond ballagáson? (8. osztály) Nem szeretnék emiatt jelmezt kölcsönözni valahonnan, szóval valami egyszerübb kéne. Ötletek?

Figyelt kérdés

2019. máj. 23. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz nőnek, és még egy kis zsebpénzt is kereshetsz, ha utána kiállsz a sarokra.
2019. máj. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
63%
Oltozz be csovesnek. Szakadt nadrag meg polo. Jo lesz hidd el. Farsang elott ne furodj 2hetig nagyot fog utni.
2019. máj. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legyél tini nindzsa harci teknős:)
2019. máj. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*HarryPotter is jó, nekem egyik mate-em farsangon anno volt az; amúgy ilyen álarc volt rajta, ilyen Harry Potter arcú maszk:)
2019. máj. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

*Most kerestem rá erre,

: jelmezek vicces kreatív, van itt ez a kép pl


[link]

2019. máj. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*Amúgy szerintem még pl az is vicces lehetne, ha pl vannak ezek a vicces izmos pólók:) És akkor szerintem pl ezek is jók:) Lehetnél valami erőművész pl, és hordoznál két kis súlyzót; akár te is csinálhatnád magadnak papírból az egészet, vagy hurkapálcikából is a rudat és a korongokat papírból, vagy vihetnél rendes súlyzót is; vicces lenne, ha képes lennél végighurcolászni az összes tantermen:D
2019. máj. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*Vagy pl esetleg hentes, de az picit lehet ijesztő:S:) Bárdot is csinálhatsz viszont papírból, meg pl nemtom kecsap fehér polo. (?)
2019. máj. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A boxoló is jó:) Én amúgy azér szégyellős lennék kifejezetten tesigatyába végigvonulni az összes tanteremben , az összes mindenki előtt, szóval ha pl bokszoló lennél, akkor inkább szerintem ilyen térdnadrág pl jó lehetne.
2019. máj. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Takarítónőnek :) Öcsém egyszer az volt,hatalmas sikert aratott :)
2019. máj. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!