Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A ll. Rákóczi Ferenc közgazdas...

A ll. Rákóczi Ferenc közgazdasági szakgimnáziumban tesi órán a lányok fik külön tesiznek? És az ruha (lent)?

Figyelt kérdés

Ha te a ll.rákóczi ferenc k.sz.g.-ba jársz,kérlek írd meg,hogy a lányok és a fiúk külön tesiznek?És gy tudom hogy iskolai pólót kapunk,de az mindegy a tesitanároknak hogy milyen gatyában tesizünk?(persze fekete színű nadrágban)

Vagy mindenkinek kötelező rövidnadrágban tesiznie?


Válaszodat és ha végigolvastad nagyon köszönöm!:D



2019. máj. 24. 17:18
 1/5 A kérdező kommentje:
úgy
2019. máj. 24. 17:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy?
2019. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi elfelejtettem csillagot tenni,az úgyot azért írtam,mert csak egy gy-t írtam véletlenül
2019. máj. 24. 18:54
 4/5 anonim válasza:
Nem tesiznek külön a fiúk és a lányok. Tesi teremben közepén van egy nagy függöny, mert általában 2 osztály szokott együtt tesizni. És azt szokták elhúzni. És igen van iskolai póló. De nem kötelező abban tesizni. Nadragod méretét te döntod el. Ha még van kérdésed írj nyugodtan.
2019. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocsi. Előző vagyok. Melyik sulira gondolsz? Mármint melyik városban. Hirtelen nem esett le, hogy több helyen is van ilyen nevű suli 😂😂
2019. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!