Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 8. -ban a felvételi időszak...

Ha 8. -ban a felvételi időszakban nem vettek fel egy iskolába ahova menni szerettem volna és bekerültem egy olyan iskolába ahol külömböző okok miatt nem érzem jól magam, akkor a 4 év középiskola alatt van esélyem abba az iskolába átjelentkezni?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne.. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2019. máj. 24. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármikor átjelenkezhetsz, bár a legtöbben évkezdéskor és félévkor szoktak. Amikor én kezdtem a középsulit olyan is volt, aki meg se várta a szept 1-et máris átjelentkezett.
2019. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen át tudsz jelentkezni. :) Viszont csak akkor, ha van hely az adott osztályban.
2019. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat jelent!! Még egy mellék kérdés, hogy egy ilyen eljárás hogy zajlik? Kell valami vizsgát tennem (szóbeli, írásbeli), vagy a szimpla kérelem is elég?
2019. máj. 24. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérelem igazgatókhoz meg csomó papírmunka. Vizsgát csak akkor kell tenni ha ott, ahova mész van olyan tantárgy amit jelenleg nem tanulsz. De nyilván ha kilencedik első napján mész át nincs amiből vizsgáztatni tudnának mert az anyagit még nem kezdték el
2019. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm.. Egyébként jövőre a 10.et kezdem és ha minden igaz a másik iskolába csak a biológia az ami nekem nem volt, úgyhogy akkor abból készűlnöm kell:) Köszönöm mégegyszer a segítséget
2019. máj. 24. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Az átjelentkezési kérelmedet bármikor beadthatod az első számú iskolába, de nem biztos, hogy pozitívan bírálják majd el. Egy iskola nem köteles átvenni senkit sem.

Javaslom, hogy a szüleid hívják fel az általad kinézet iskolát és érdeklődjenek ott.

2019. máj. 25. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!