Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki surgos segitseget...

Valaki surgos segitseget szeretnem kerni. Ilyenkor mi a teendo? Befolyasolja ezt?

Figyelt kérdés
Arany Janos Tehetseggondozo programba jelentkeztem tovabb tanulasra, fel is vettek. Tudni kell hogy a programban minden ingyenes, Edesanyam eddig munka nelkuli volt,de tavaly Februar ota dolgozik.. Engem mar felvettek, es most kaptuk a papirt, hogy mostantol nem jar a gyermekvedelmi. A kerdesem az lenne, hogy ez miatt ki kell majd mindent fizetnunk?(Igy sem vagyunk tul gazdagok, es nagyon befojasolta az ide jelentkezesem hogy itt minden lehetoseg, program ingyen vanv. Egyaltalan jarhatok ebbe a programba? Hisz mar felvettek.. Ezert nagyon remelem hogy azt nem teszik meg velem hogy nemet mondanak beiratkozasnal.. Es szerintetek fizetnunk kell majd ezekert a dolgokert? Nagyon fontos lenne hogy valaszoljatok.. 2 hete ezen ragodunk, az osztalyfonokom egy "Nemtudom, SZERINTEM nem folyasolja mostmar be, hisz mar felvettek"-el elintezett..

2019. máj. 25. 19:28
 1/1 anonim válasza:

Régi már a kérdés, de leírom, hátha valakinek jól jön.

Az AJTP segíteni akarja a hátrányos helyzetűeket, tehát FIX, hogy nem fizettetik ki.

2021. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!