Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a gimnáziumokról? , (Petőfi, Weöres, Kölcsey, Arany, BP) ( (javasolvatok gimiket) )

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek ezekről a gimikről?


-Petőfi Sándor gimnázium

-Weöres Sándor gimnázium

-Kölcsey Ferenc gimnázium

-Arany János gimnázium


~MINDEGYIK BUDAPEST~


Az átlagom a fő tantárgyakból 7. Év végén : matek=3

fizika=3

info=5

kémia=4

biosz=4

irodalom=4

nyelvtan=3

angol=3 (erre nem vagyok büszke 8.ban szeretném 5re feljavítani)


Szerintetek melyik lenne nekem megfelelő vagy esetleg ha tudtok mást javasolni szívesen meghallgatom.



2019. máj. 27. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Csak a Weöresről tudok nyilatkozni. Teljesen átlagos gimi, nincs semmi kiugró benne. Programok időnként vannak de az sem túl sok. Ide egyébként tuti felvesznek.
2019. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Kölcsey a legerősebb ezek közül, (illetve a Weöres Sándort nem ismerem), oda ilyen jegyekkel legalább egy 72-75 pontos írásbeli kelll. Tök jó gimi,értelmes gyerekek, jó közösség, a tanárok is normálisak. Az Arany egy gyenge közepes gimi, de nem rossz, persze attól függ, hogy milyen osztály jön össze. A reál osztályba valamivel válogatottabb társaság jár, a humánról már hallottam elég rosszakat is, vannak gázosabb emberek. A Petőfi is egy gyenge közepes gimi, de valamiért elég népszerű. Voltam nyílt napon, hát nekem nagyon nem jött be. De biztos van olyan, aki személyes tapasztalokkal is rendelkezik. Viszont ilyen jegyekkel, egy nem rossz írásbelivel bejuthatsz. Próbálj jól felkészülni az írásbelire. Az Aranyba beleszámít az összes jegy, a Kölcseybe csak nyelvtan, irodalom, nylev, töri, matek. Petőfibe asszem a nyelvtan és az irodalom egy jegy, és 1 természettudományos tárgy (alegjobb), matek, töri, nyelv. A Széchenyi sem rossz, érdemes ott is a nyílt nap alapján dönteni, meg megkérdezni vkit, aki oda jár.
2019. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!