Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges, hogy egy hónapig...

Lehetséges, hogy egy hónapig ne legyen tanulószerződésem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy olyan problémám, hogy duális képzésben vagyok másodikosként, tehát egy hét suli egy hét gyakorlatom van valamint nyáron 140 óra ledolgozandóm. Gyakorlati helyet szeretnék váltani, mert egyszerűen már nem bírom azt ami a mostani munkahelyemen van, teljesen kikészültem, stresszes vagyok minden egyes nap ezmiatt. Az étterem, ahova menni fogok most akar elkezdeni tanulókkal foglalkozni tehát le kell tenniük egy gyakorlati oktató vizsgát. Tehát a pontos kérdésem az, hogy felmondhatok a jelenlegi gyakorlati helyemen úgy, hogy a következő munkahelyen csak augusztustól tudnék dolgozni? Augusztusban a 140 órám pont meglenne, csak ugye kell az a gyakorlati oktató vizsga. Ezt a két hetet pedig táppénzzel megoldanám a mostani helyemen.

2019. máj. 28. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt miért itt kérdezed?

Érdeklődj az egyetemen, az új gyakorlati helyeden, vagy a jelenlegin, ott járatosak az ilyenekben - amit meg itt ír majd valaki, azt úgyis az előző három hely valamelyikén kell lecsekkolnod, hogy valóban úgy van-e.

2019. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már azóta megoldódott a problémám:)
2019. aug. 5. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!