Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győri Széchenyi István Egyetem...

Győri Széchenyi István Egyetem Egészség- és Sporttudományi Kar szülésznő szak vagy Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar szülésznő szak?

Figyelt kérdés

Idén érettségizek és még lehetőség van a sorrend megváltoztatására. Azonban nem tudom,hogy melyik egyetem legyen az első. Az első helyen még a Semmelweis szerepel ,mivel ez esik közel a lakhelyemhez,viszont a múlthéten voltam személyes elbeszélgetésen Győrben,ahol mondták,hogy gondolkodjak el a sorrendváltoztatáson.

Ha nem vesszük figyelembe a távolságot,akkor ki melyik egyetemet ajánlja ? személyes vélemény esetleg?

Előre is köszönöm!



2019. jún. 1. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem első helyen a Semmelweis legyen :) Mivel a Semmelweisen tavaly is kb 90 ponttal magasabb volt a ponthatár, mint a Széchenyin, így ha véletlen nem kerülnél be a Semmelweisre, akkor automatikusan utána jön a Széchenyi.
2019. jún. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!