Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Nektek milyen lett az emelt biosz és kémia érettségi?

Nekem sajnos nem sikerültek túl jól, biosz: 75 kémia:47.... Mondjuk szeged és pécs áok a cél de akkor is kicsit el vagyok keseredve... Félek hogy nem vesznek fel. Nektek milyen lett?

Keress kérdéseket hasonló témákban: érettségi, kémia, biológia

jún. 2. 13:44  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Én csak bioszból emelteztem, de az eredményét holnap fogom megtudni:D fuhh én örülnék ha a bioszom olyan lenne mint a tiéd!!:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/25Időpont jún. 2. 14:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm előző, a bioszommal elégedett is vagyok de sajnos a kémát mellette nagyon elrontottam :(( de hát reménykedek a legjobbakban.. . ja és szurkolok neked is :)

# 2/25Időpont jún. 2. 15:11 Privát üzenet

#1-es vagyok sajnálom a kémiádat:( de remélem hogy fel fognak venni téged!!

És köszönöm!😊😊

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/25Időpont jún. 2. 15:30 Privát üzenet
a többi érettségijeid milyenek? ha nem duplázol, akkor még simán van esélyed jó szóbelivel :D

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/25Időpont jún. 2. 15:49 Privát üzenet

A bioszod még 83% is lehet, a kémiád rontja le, de ha nem a duplázásra hajtottál, akkor még lehet esélyed (ezalatt ötös év végiket és 90%-os érettségiket értek a többi tárgyból).

Sajnos én rosszul teljesítettem gimiben (akkor még nem is készültem orvosira), így nem valószínű, hogy idén bekerülök :(

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/25Időpont jún. 2. 16:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem akartam duplázni, tudtam hogy nincs sok esélyem kémiából. viszont a közepeim vegyesek. van egy 97 angol (szóbelivel, tavaly csináltam), 77 matek, 86 töri, 81 magyar... remélem a szóbelikkel javítok

# 6/25Időpont jún. 2. 17:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ja és minden évvégim ötös

# 7/25Időpont jún. 2. 17:14 Privát üzenet
a saját tanáraid ismered, hogy mennyire nehéz náluk maxot teljesíteni, ha pedig van esély rá, akkor simán meglesz, mert azért középszinten nem nagy ördöngösség :D a bioszt meg kémiát pedig nyomd meg!! ne add fel, az a legrosszabb

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/25Időpont jún. 2. 17:20 Privát üzenet

Nekem 88% az emelt kémiám. A másik tárgyam a matek, de abból közepeztem csak, mert úgy is elég lesz, az 96%.

Viszont elkezdtem neked számolni. Ha MINDEN, de tényleg minden szóbelid maximális lesz, akkor fel tudod hozni a kémiát 64-re, a bioszt 83-ra. A matek és az angol már végeredmény, a magyar még lehet 87%, a töri 90%.

Ebben az esetben az érettségi átlagod 83. ehhez jön a jegyeidért a 100 pont, másik 100 az emeltekért, plusz a biosz és kémia, ami

100+83+100+64+83=430 pont, ami elég lehet. Szóval hajrá, még van esélyed!

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/25Időpont jún. 2. 17:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

sajnos kémiából is emelten vagyok :D

# 10/25Időpont jún. 2. 19:21 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek idén (2019) be lehet jutni állatorvosira 440 ponttal?
Le tudnátok írni, hogy ti mit húztatok az emelt kémia érettségi szóbeli részén?
Lehet előrehozottat tenni kémiából?
Emelt érettségi szóbelin mennyi csúszás jellemző?
Szükséges kémia/biológia magántanár emelt szintű érettségire való készüléshez?
Hogy néz ki egy emelt biosz és kémia szóbeli?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!