Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek milyen lett az emelt...

Nektek milyen lett az emelt biosz és kémia érettségi?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos nem sikerültek túl jól, biosz: 75 kémia:47.... Mondjuk szeged és pécs áok a cél de akkor is kicsit el vagyok keseredve... Félek hogy nem vesznek fel. Nektek milyen lett?

2019. jún. 2. 13:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Én csak bioszból emelteztem, de az eredményét holnap fogom megtudni:D fuhh én örülnék ha a bioszom olyan lenne mint a tiéd!!:)
2019. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
köszönöm előző, a bioszommal elégedett is vagyok de sajnos a kémát mellette nagyon elrontottam :(( de hát reménykedek a legjobbakban.. . ja és szurkolok neked is :)
2019. jún. 2. 15:11
 3/25 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok sajnálom a kémiádat:( de remélem hogy fel fognak venni téged!!

És köszönöm!😊😊

2019. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
a többi érettségijeid milyenek? ha nem duplázol, akkor még simán van esélyed jó szóbelivel :D
2019. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

A bioszod még 83% is lehet, a kémiád rontja le, de ha nem a duplázásra hajtottál, akkor még lehet esélyed (ezalatt ötös év végiket és 90%-os érettségiket értek a többi tárgyból).


Sajnos én rosszul teljesítettem gimiben (akkor még nem is készültem orvosira), így nem valószínű, hogy idén bekerülök :(

2019. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
nem akartam duplázni, tudtam hogy nincs sok esélyem kémiából. viszont a közepeim vegyesek. van egy 97 angol (szóbelivel, tavaly csináltam), 77 matek, 86 töri, 81 magyar... remélem a szóbelikkel javítok
2019. jún. 2. 17:13
 7/25 A kérdező kommentje:
ja és minden évvégim ötös
2019. jún. 2. 17:14
 8/25 anonim ***** válasza:
a saját tanáraid ismered, hogy mennyire nehéz náluk maxot teljesíteni, ha pedig van esély rá, akkor simán meglesz, mert azért középszinten nem nagy ördöngösség :D a bioszt meg kémiát pedig nyomd meg!! ne add fel, az a legrosszabb
2019. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nekem 88% az emelt kémiám. A másik tárgyam a matek, de abból közepeztem csak, mert úgy is elég lesz, az 96%.


Viszont elkezdtem neked számolni. Ha MINDEN, de tényleg minden szóbelid maximális lesz, akkor fel tudod hozni a kémiát 64-re, a bioszt 83-ra. A matek és az angol már végeredmény, a magyar még lehet 87%, a töri 90%.


Ebben az esetben az érettségi átlagod 83. ehhez jön a jegyeidért a 100 pont, másik 100 az emeltekért, plusz a biosz és kémia, ami

100+83+100+64+83=430 pont, ami elég lehet. Szóval hajrá, még van esélyed!

2019. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
sajnos kémiából is emelten vagyok :D
2019. jún. 2. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!