Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Debrecenbe...

Mi a véleményetek a Debrecenben lévő Beregszászi Pál szakközép iskoláról, milyen a társaság, erős iskola, lányok járnak oda, érdemes-e oda jelentkezni?

Figyelt kérdés
iskola, szakközép, szakgimnázium,Debrecen
2019. jún. 3. 17:16
 1/1 anonim válasza:
100%

Régi kérdés már, de én régen ide jártam. Gondoltam, lesz olyan aki itt rákeres a Beregszászira, hogy mit gondolnak róla, leírom.

A társaság, diákok: a diákok nagy része egy tahó, nagyképű paraszt, persze tisztelet a kivételnek, vannak azért jó arcok is. :D

Ugyebár infó szak, aki arra jelentkezik, azért megy oda, mert otthon lolozott meg cs-zett, és akkor de jó is lesz suliban is gépezni. Hát nem. Rájönnek az emberek, hogy programozni, hálózatozni mégsem olyan buli. A diákok nagy része ott ilyen. A többi szakról nem tudok véleményt mondani, én infós voltam.

Az, hogy erős iskola-e, inkább egy erős vicc az egész. A szakmai tanárok nagy részének a tudása nagyjából a nullával egyenlő. A matek stb tanárok többnyire jó arcok és felkészültek, velük nem volt soha problémánk, egyedül az informatika szakosokkal.

Lányok, rengeteg (nem).

Hogy érdemes-e oda jelentkezni? Ha az a célod, hogy legyen egy érettségid és utána valahol máshol folytasd, akkor IGEN. Simán végigrugdosnak az érettségiig úgy, hogy fogalmad nem volt az órákról, nagyjából nulla tanulással végigmész. Ha viszont szakmai tudást szeretnél szerezni, az iskola közelébe ne menj. :)

2020. nov. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!