Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Önköltséges gyógyszerészetin...

Önköltséges gyógyszerészetin hogy lehet 296 a ponthatár?

Figyelt kérdés

Nézegettem a felvit és megakadt a szemem ezen. Egyrészt, nem furcsa, hogy már ennyi ponttal felvettek valakit? Másrészt meg aki ilyen eredményekkel került be, annak, milyen lett az érettségije?

Ehhez úgy gondolom, nem csak a biosz+kémia érettséginek kell nagyon gyengének lenni, de még a többi érettségi tárgyból is.



2019. jún. 5. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát,az biztos hogy megvan az ára ha már olyan alacsony ponttal mehetsz gyógyszerésznek. Gondolom nem kevés pénzt kell érte kiadni félévenként
2019. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én gyógyszerészetin vagyok és úgy tapasztaltam, hogy hidd el, teljesen mindegy, hogy hány ponttal vettek fel, ha nem odavaló vagy, úgy is ki fogsz hullani. Sorba hullanak ki azok is, akiknek 440 körüli pontjuk lett, míg mondjuk aki épp hogy csak bekerült, az nevetve veszi az akadályokat (kis költői túlzással).

Ahogy bekerül az ember a felsőoktatásba rájön, hogy mennyire nem számít az érettségi eredmény. Szóval szerintem ne ezen agyalj.

2019. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy ott mindenki tisztalappal kezdi, csak furcsa. Egyébként én orvosira jelentkeztem, inkább azon gondolkoztam el, hogy ott miért nincs ilyen :D (Nem, mintha amúgy szeretnék 1,3 millát perkálni szemeszterenként, csak úgy).
2019. jún. 5. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!