Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek 90%-os magyar...

Szerintetek 90%-os magyar kompetencia gyengének számít? :/ 2019

Figyelt kérdés
nem nagyon tudtam figyelni, mert a többiek nem viselkedtek, plusz izgultam js. Szerintem elrontottam eléggé...

2019. jún. 5. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
De kit izgat? Tudod,hogy hol fog kelleni? Nem? Hát én sem,mert sehol.
2019. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 trollll ***** válasza:
93%
Most komolyan? Ez a 3. ilyen kérdés amit látok az elmult 20 percben. 4,75-ös átlag jó? 92%os érettségi jó? Ennyire igénylitek azt, hogy néhány random ember a neten azt mondja ügyesek vagytok?
2019. jún. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetertek a 2.kal. Nyilvan tudod, hogy ez jo. Mi kell, hogy elmondja meg 5 ember milyen okos vagy?
2019. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy onbizalomhianyos a kerdezo.


Ez jo eredmeny kedves kerdezo!

2019. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egy kiemelkedő eredmény, figyelembevéve a magyar fiatalok siralmas átlagát. De önmagában is nagyon jó, hisz alig hibáztál. 100%-ot elérni pedig nehéz, hisz még a legkönnyebb dolgozatnál is előfordulhat egy-egy feladat benézése, nyugi kérdező, az ember nem tökéletes, de nem is kell, hogy az legyen 😀
2019. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem csak viccelsz.
2019. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!