Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Pót tétel húzatása nélkül nem lehet senkit se megbuktatni az emelt angol szóbelin sem?

Tehát ha valakivel nem húzatnak pót tételt, hanem az elsőre kihúzott tételen mennek végig, akkor annyit már biztosra lehet tudni, hogy átment az illető, vagyis nem buktatták meg?

Keress kérdéseket hasonló témákban: angol, érettségi, szóbeli, bukás

jún. 11. 12:04  Privát üzenet  

A válaszok

Igen ez így van!

Én szörnyen botrányos voltam angol emelt szóbelin, amikor megkaptam az eredményt akkor kiszámoltam, hogy a szóbelire adható minimum pontszámot adták meg. (4 pont).

De én még ennek is örültem.

lényeg a lényegbe, ez a szabály tényleg él, úgyhogy szerintem megnyugodhatsz! :)

Fel a fejjel!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 11. 16:49 Privát üzenet
Igen, voltam érettségin, ahol előttem 30 perc után húzattak új tételt a nebulóval :(

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 11. 16:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
10 nap alatt hogy tudnám ezeket megtanulni a szóbelire?
Emelt szintű érettséginél mindenhol ugyanazok a tételek vannak?
A Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnáziumban angol szóbeli felvételin tételt ti választhattatok vagy húzni kellett?
Középiskolai szóbeli napján kell menni iskolába?
Ezekben az iskolákban hogy megy a szóbeli?
A Bp. -i Kölcsey Ferenc Gimnáziumba mik az angol felvételi szóbeli tételek?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!