Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pót tétel húzatása nélkül nem...

Pót tétel húzatása nélkül nem lehet senkit se megbuktatni az emelt angol szóbelin sem?

Figyelt kérdés
Tehát ha valakivel nem húzatnak pót tételt, hanem az elsőre kihúzott tételen mennek végig, akkor annyit már biztosra lehet tudni, hogy átment az illető, vagyis nem buktatták meg?

2019. jún. 11. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen ez így van!


Én szörnyen botrányos voltam angol emelt szóbelin, amikor megkaptam az eredményt akkor kiszámoltam, hogy a szóbelire adható minimum pontszámot adták meg. (4 pont).


De én még ennek is örültem.


lényeg a lényegbe, ez a szabály tényleg él, úgyhogy szerintem megnyugodhatsz! :)

Fel a fejjel!

2019. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, voltam érettségin, ahol előttem 30 perc után húzattak új tételt a nebulóval :(
2019. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!