Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbukhattam? Nem huzattak...

Megbukhattam? Nem huzattak póttételt, így is lehetséges?

Figyelt kérdés
Már felnőttként, a rendes érettségi után 16 évvel ismét kedvet kaptam és jelentkeztem illetve túl is vagyok egy emeltszintű ágazati érettségin. Folytatni szeretném a félbehagyott egyetemi tanulmányaimat, ahhoz kellett, kB másfél hónapom volt a felkészülésre, előtte sosem tanultam a tárgyat, az írásbeli jó lett, viszont a szóbelin leblokkoltam, persze mindenhez hozzá tudtam szólni, de sok kérdést is kaptam, most azt nem tudom, hogy ha nem huzattak póttételt, akkor a 12% az megvan e? Vagy majd az eredmény hirdetésen azt látom, hogy megbuktam?
2019. jún. 12. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a szóbelin nem érted volna el a minimumot, akkor húznod kellett volna póttételt.
2019. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%

ne beszélj már hülyeséget.. miért kellett volna póttételt húzni? az ember dönti el hogy miután kihúzta a tételt, akar-e húzni mégegyet.. amit csak akkor éri meg ha egyáltalán nem tudod a másikat.

lehet hogy megbuktál, lehet hogy nem

2019. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem tudtad volna, akkor valószínűleg huzatnak egy másik tételt
2019. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Annyi volt még, hogy egy másik vizsgázó tételhúzáskor rákérdezett, hogy húzhat e, ha az egyik része(3 részből állt) nem megy neki? Azt válaszolták, hogy próbálja meg, és a vizsgája végén eldöntik, hogy kell e újat húznia. Nem kellett.
2019. jún. 12. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem buktál meg.

Ha nem érted volna el a szóbeli minimumot, akkor húzattak volna veled póttételt.

Akkor bukhatnál meg annak ellenére, hogy nem húzatnak póttételt, ha ugyan a szóbelin átmész, de az írásbeli annyira gyenge, hogy így se jön össze összeadva a minimum pont. De azt írod, az írásbeli jól sikerült.

2019. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!