Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a szakkollégiumokról?

Figyelt kérdés

Ha minden jól megy, akkor idén felvesznek a Corvinusra és kíváncsi lennék, hogy a Rajk illetve a TEK szakkollégiumokról mi a véleményetek.


Egyáltalán megéri szakkolisnak lenni? Milyen embereket szoktak általában felvenni? Nagyon okosnak kell lenni vagy elég ha valaki szimplán jófej?



2019. jún. 13. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Amúgy ajánlom neked a HÖOK mentorprogramot. Ez egy ingyenes program gólyák számára teljesen ingyenes. Kapsz magadmellé egy felsőbb évest aki segít neked az egyetemi ügyes bajos dolgokban és értékes tanácsokkal tud ellátni. Emelett számos ingyenes rendezvényre mehetsz el a program keretében. a ponthatárok közlése után lehet jelentkezni majd a HÖOK mentorprogram oldalán :)


A kérdésedre rátérve. a felvételik kora tavasszal vannnak szóval bőven ráérsz dönteni. Érdemes elmenni a nyílt rendezvényeikre. Amúgy egyértelműen Rajk, bár eléggé belterjes, vizsont a TEK drog*osok gyülekezete

2019. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

hat a rajkban sem vetik meg a tudatmodosulast lol.


természetesen megéri szakkollégistának lenni, rengeteg pluszt ad tanulmanyilag és közösségileg egyaránt.

a Rajknal nem csak zseniket vesznek fel a szakkolik, a cél az egy jó évfolyam, osztályközösség kialakítása, ahová kellenek zsenik, bulis arcok, introvertáltak, vidékiek, pestiek, stb, szóval akár szimplán jófejnek is elég lenned, de ha emellé még okos is vagy, az nem hátrány. :)


a tekről nem tudok sokat, csupan annyit h marxistak , ja es egy ev corvinus alatt az égvilágon semmit sem hallottam róluk őáltaluk, tehát ha nem vagyok proaktív, akkor nem is tudom hogy léteznek. szerencséjükre van egy lista a szakkolikről az egyetemen...

2019. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!