Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nálatok volt olyan lány az...

Nálatok volt olyan lány az évzárón, akin harisnya volt?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Miert? Égő? Protolltanfolyamra jartam,es tanultuk,hogy nyaron is harisnya kell hivatalos kornyezetben. Evzaro,az pedig hivatalos dolog.
2019. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem égő, dehogy is. Csak nagyon meleg van és kiváncsi voltam, hogy volt-e, aki ilyenkor is felvette.
2019. jún. 15. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:
21%

Átlátszó nejlon harisnya. Senki se ment harisnya nélkül. De nem mindenki szoknyát vett fel - a mi osztályunkban lehetett fekete nadrágot is húzni.


OFF


Volt osztály, ahol a tanárnő tiltotta, hogy a lányok nadrágot vegyenek; volt, aki mégis fekete nadrágot vett és ordított vele, hogy nem veheti át a könyvjutalmat meg nem mehet ki az ünnepségre az udvarra.


Az a nő velem is ordított; szalagavatóra 11-kesként mentem a szalagos párnát tartani, amiről a végzős osztály ofője vette le a szallagokat. Akkor még nem keringős ruha kellett hozzá, én nem is keringőztem, elég volt ünneplőben odamenni.


Na ahogy álltam a csarnok ajtaja előtt és vártam a fiúra, akinek a feladata az volt, hogy a virágokat tartsa, amiket a diákok adtak az ofőnek, jött a "szoknyás tanárnő", végig nézett rajtam és elkezdett ordítani, hogy hogy nézek ki, hogy hogy mertem nadrágban elmenni és, hogy szégyeljem magam.

2019. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
De amugy gyerekeknel tokmindegy. Azok meg nem felnottek a hivatal vilagaban. Akar evzaro van,akar nincs.
2019. jún. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

4-es szerintem meg nem mindegy, nem árt, ha megszokják, h vannak dolgok amiket illik betartani, akár tetszik, akár nem. Sajna az életben sok ilyen vár még rájuk, ha fiatal korban megszokják, akkor később sokkal könnyebb lesz megfelelni ezeknek... Most egy tanévben van kb 7-8 olyan alkalom, amihez ki kell öltözni, senki nem hal bele, ha erre a pár alkalomra harisnyát is húz...

Én már rég nem jároksuliba, viszont voltam az unokahugom évzáróján, és a legtöbb lány aki szoknyában volt, harisnyát is húzott. Persze voltak akik nem, és hát elég idétlenül festettek pl hófehér, pöttyös (gondolom friss szőrtelenítés miatt) lábbal, pattanásos combbal. Nyilván nem szóltak érte nekik semmit, de azért eléggé kitűntek a többség közül (fiúk közt is voltak akik póló rövidnadrág sportcipő/szandál kombóban voltak, ami szintén nem túl illendő megjelenés....


Annó mikor én jártam gimibe, az ünneplőhöz mindig vettem harisnyát, ahogy a legtöbb lány szintén. Igaz, sokan úgy csinálták, h utcai ruhában jöttek, és csak az ünnepség előtt öltöztek át, és mikor vége lett vissza is öltöztek egyből. Szóval sokféleképpen lehet megoldást találni arra, ha valaki nem érzi jól magát egész nap csiniben, de azt tudomásul kell venni, h vannak alkalmak, amiknek meg kell adni a módját azzal is, h kiöltözünk.

32/n

2019. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 winR válasza:
Igen.
2023. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!