Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok nekem erős gimiket...

Szakmáry kérdése:

Tudnátok nekem erős gimiket mondani?

Figyelt kérdés
Gimnázium választásban szeretném a segítségeteket kérni 7. év véget zártam most és egyre közeledik ez a téma de nincsenek ötleteim. Mindig kitűnő voltam ebből következik hogy az átlagom most is mint ezelőtt mindig 5.0. Köszönöm a segítségeteket! Lány

2019. jún. 17. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Fazekas, és gyakorlógimik, Elte, BME stb
2019. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez attol is fugg milyen iranyba mennel. A Madach is jo, de matekos. Amennyire tudom az Ilyes szinten. A Hunfalvy-rol egyebkent nagyon sok jot hallottam meg.
2019. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szakgimnázium, sima állami gimnázium, magán gimnázium?
2019. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, vagy gyakorló gimnázium?
2019. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium :)
2019. júl. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Basketballgirl ***** válasza:

Nem túl konkrétan fogalmaztad meg a kérdésed, de mindegy xd

Szóval, ha egyáltalán Budapesten keresel, akkor én nagyon ajánlanám:

-az Eötvös József Gimnáziumot (5.ker), ami ugye az ország egyik legjobb gimije, a hangulat nagyon jó. Nem tudom, hogy melyik irány érdekel, de van többféle osztály is. Van egy 5éves nyelvi előkészítő és 4éves humános, matekos és természettudományi, tehát van miből választani.:) Itt rengeteg a közösségi program is szóval csak ajánlani tudom.

-szintén ajánlanám a Madách Imre Gimnáziumot (6-7.ker, nem tudom pontosan), ami egy színvonalas, de liberális hangulatú iskola. Ezalatt azt értem, hogy sokféle gyerek jár ide:) A suli alapvetően fő erőssége a nyelvek, van többféle 4 és 5 éves osztály is különböző nyelvekkel, valamint második nyelvként is rengeteg opció közül választhatsz. Ezek mellett a többi tárgyat is rendesen tanítják szóval ezt is mindenképpen ajánlom.

Végül pedig annyit, hogy készülj fel rendesen a felvételire, mert az számít a legtöbbet és ha 80+ pontot írsz, akkor szerintem bármelyik suli esélyes lehet. Sok sikert jövőre, remélem úgy fog sikerülni, ahogy szeretnéd, de ne stresszeld túl az egészet!:)

Ha van bármi kérdésed, írj nyugodtan, szívesen segítek. -egy jövőbeli kilencedikes lány

2019. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!