Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvételi-n ma csatoltam a...

E-felvételi-n ma csatoltam a 11. -12. es bizonyitványom, az érettségi bizonyitványom van még teendőm? Határidőn belul cselekedtem?

Figyelt kérdés
Annyira átláthatatlan az az oldal hogy ma barátommal ezzel jól megizzadva szenvedtunk és azt szeretnénk megkérdezni hogy ha neki van valami hátrányos helyzetű papírja mert a mamája neveli azt is csatolja vagy annak a határideje már lejárt ? sehol nem találtunk határidőt cska a június 12. ét de az ugye a felvételizésé volt nem ?

2019. jún. 21. 15:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és kapok majd valami vissza jelzést hogy rendben minden okés ? Csak mert azon idegeskedek el ne felejtsek valamit .Szóval ha most pdf formában csatoltam a 11.-12. es évvégém és az érettségi bizonyitványom több teendőm nincs ?
2019. jún. 21. 15:04
 2/5 anonim ***** válasza:

“Fontos!

Adatmódosításra, még hiányzó dokumentumok feltöltésére legkésőbb 2019. július 10-ig 12-ig van lehetőség (a határidő meghosszabbodott).”


Konkrétan az első két cikk a felvin a hiánypótlásról szól.....keresni sem kell.


A felvételi rendszerben tudod nyomonkövetni a dolgot, ha elfogadták és minden oké, akkor a “feldolgozva” feliratott kell látnod a csatolt dokumentumok, illetve az eredmények mellett. Ha valami hiányzik, kapsz felszólítást, ha nem, nincs teendőd.

2019. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egyetemi jelentkezés es érettségi jelentkezés határideje februárban lejárt, mostmár csak a dokumentumok pótlására van lehetőség. Vagy harminc e-mailt küldenek ezzel kapcsolatban...

Bizi, nyelvvizsga es igazoló papírokat kell be küldeni, az érettségi megvan nekik rendszerben.

Nem tudom mi az átláthatatlan az oldalon, mindennek logikus helye van, es mindenről mindent leírnak.

2019. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már gépen megcsináltam köszönöm, és igen telefonon volt csak nyűg kezelni az oldalt
2019. jún. 21. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Az oldal nem átláthatatlan. Világosan oda van írva, hogy az érettségi bizonyítványt nem kell csatolni. Nem hiszem el, hogy ilyen emberek jelentkeznek ma a felsőoktatásba, akik nem tudnak olvasni...
2019. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!