Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemmel és szakkal...

Melyik egyetemmel és szakkal érek többet fizetés és elhelyezkedés szempontjából?

Figyelt kérdés

Óbudai Egyetem - Villamosmérnök

Széchenyi István Egyetem - Gépészmérnök


Mindkettő érdekel, de az alapján szeretnék dönteni, hogy melyik szak "életképesebb" a piacon, illetve nem tudom, hogy számít-e melyik egyetemen végzek.


2019. jún. 23. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő életképes! Azt válaszd amelyik jobban érdekel, eléggé különbözik a két szak. Az fix, hogy már alapdiplomával jó fizetést fogsz kapni. Viszont érdemes mellette elmenni gyakornokoskodni, hogyha kikerülsz legyen fogalmad a dolgokról + általában az adott munkahely állást is ajánl.
2019. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettővel jól el lehet helyezkedni, nem igazán lehet ezt megmondani így, sok múlik rajtad is. Ha esetleg audiban mérnökként képzeled el a jövődet akkor a széchenyi gépészt választanám.
2019. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Óbudain ha nem az erősáramúra akarsz menni, akkor a koli ott lesz a szomszédban (szó szerint). A koli is nagyon jó ami mellette van. Én is ezek között hezitáltam, de végül a gépészmérnökit fogom választani.
2019. jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Estádio de Felchút ***** válasza:
23%
Mindkettő cukor.
2019. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!