Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tudom beírni az érettségi...

Hol tudom beírni az érettségi százalékomat?

Figyelt kérdés
Matematikából újraérettségiztem, és be szerettem volna írni a felvi-n a megszerzett százalékomat, azonban nem találom sehol, hogy hol tudom ezt pótolni. A februári jelentkezésben feltüntettem, hogy szeretnék középszinten újraérettségizni matematikából, most mégis a régi eredményeimmel számolja a pontjaimat. Aki hasonló helyzetben van vagy tud erről valamit, legyen szíves segíteni. Köszönöm.
2019. jún. 25. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A tanusítvànyt kell PDF-ben feltölteni, nem a százalékot beírni.
2019. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A 2006. január 1-je után kibocsátott magyar rendszerű érettségi bizonyítványt vagy érettségi tanúsítványt nem kell feltölteni a felvételi jelentkezéshez, ugyanis az ezekben szereplő érettségi vizsgaeredményeket az Oktatási Hivatal elektronikus úton veszi át a köznevelés információs rendszeréből - írja a felvi.hu


Akkor ez most hogy van?

2019. jún. 25. 13:22
 3/3 A kérdező kommentje:

Amennyiben egyéb, pontszámításhoz még szükséges dokumentumot (pl. tanulmányi pont számításához szükséges középiskolai bizonyítvány még szükséges oldalai, vagy a jelentkezési határidőt követően megszerzett és többletpontot igazoló dokumentum) szeretne jelentkezéséhez csatolni, akkor alább, az Új dokumentum csatolása gombra kell kattintania!


- itt nem írja, hogy az érettségit csatolni kellene, vagyis az se nem középiskolai bizonyítvány, de többletpontot igazoló dokumentum sem, mint például egy nyelvvizsga vagy OKJ képzés

2019. jún. 25. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!