Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha én most 2019-ben adom le a...

Ha én most 2019-ben adom le a jelentkezésem akkor is kell már nyelvvizsga és egy emelt érettségi?

Figyelt kérdés

Egyetemre szeretnék jelentkezni.

Csak azzal nem vagyok tisztában,hogy kell-e ha még most jelentkezek akkor is kell-e a fent említett két dolog vagy csak akkor ha jövőre és utána adom be a jelentkezésem?



2019. jún. 26. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Idén már nem tudsz jelentkezni.


Jövőre már kell.

2019. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jún. 26. 13:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még a pótfelvételit beadod ahhoz nem kell. De azt csak akkor teheted meg, ha a rendesben nem próbálkoztál, vagy nem vettek fel sehova.
2019. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem adtam be felvétleit, csak rájöttem, hogy el szeretném végezni az Eszterházy-t Egerben azt is infós szakon.

És ezért kérdeztem. :)

2019. jún. 26. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:
pótfelvételire még az idei szabályok érvényesek, viszont ha jól tudom, csak önköltséges képzésre lehet így jelentkezni. Moindjuk ha jól tanulsz, félév után átvehetnek államilag finanszírozottra, és ez még mindig jobb verzió, mint a jövő évi feltételek.
2019. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Előbb leteszem a nyelvvizsgát aztán az emelt infót és utána jelentkezem az egyetemre. :)

Köszönöm a válaszokat!

2019. jún. 26. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Még szerda éjfélig tudsz jelentkezni egyetemre persze előtte nézd meg hogy kérnek emelt érettségit vagy nem most még nyelvvizsga nem kell
2019. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!