Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Kaphatok ösztöndíjjat?

Benne vagyok az Út az érettségihez programba. Most évvegén egy tantárgyból megbuktam. A napokban kellett volna ösztöndíjjat kapni de az osztalytársaim se kapták meg még de ők nem buktak. Lehetséges én azért nem kaptam mert megbuktam? Tavaly egyik osztalytársam több tantárgyból is megbukott de megkapta.

Keress kérdéseket hasonló témákban: ösztöndíj, bukás, iskola, tanulmány, érettségi

jún. 27. 12:28  Privát üzenet  

A válaszok
Nem tudom, ez miféle újszerű program manapság, de ne is haragudj, aki bukik és két j-vel írja az ösztöndíjat, annak nagyon nincs helye ilyen programban. Ez inkább út a lefelé vezető lejtőn...

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 27. 21:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem hogy helyesen írtam e. :) Nem volt gond sose a helyesírásommal, az egy dolog hogy telefonon félre írtam. És csak sok hiányzás miatt buktam mert kórházban voltam. :)

# 2/6Időpont jún. 27. 22:00 Privát üzenet

Érdekes, kétszer is sikerült "félreírni". A kérdés címében is, és a kifejtésnél is...

Mellesleg ha meg kórházban voltál, ott adnak orvosi szakvéleményt/igazolást, ilyen esetben azt kell benyújtani a megfelelő helyre, és egyedileg kell meghozni a bírálatot.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 27. 22:03 Privát üzenet
Nem tudok érdemben válaszolni, de ebben a programban, ha jòl emlékszem, minden diáknak van egy mentora. Szerintem őt kérdezd meg, hogy ilyen egyedi esetben mi történik.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 29. 15:15 Privát üzenet
Ilyen helyesírással jó eséllyel tuti nem.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 29. 23:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Durva amúgy hogy egy szót félre írok és akkor biztos hogy sz*r a helyesírásom. Azt senki nem veszi észre hogy a többit helyesen írtam.

# 6/6Időpont jún. 30. 12:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az hogy előadásokra védésekre én folyton 3-ast kapok? Hiába készülök meg próbálom a legjobbat nyújtani. Kezdem úgy érezni hogy ez az én keresztem hogy 3-asnál jobbat...
Ha a tori esszem haromszor olyan hosszu, mint az ott levo vonalak (nagy betumeret miatt is), tenyleg csak arra kaphatok pontot, ami a vonalon van?
Ha csak önköltséges képzésre vesznek fel, kaphatok-e kollégiumi férőhelyet Budapesten?
Kaphatok tanulmányi ösztöndíjat?
Ha az első diplomámat költségtérítéssel szereztem, a másodikhoz kaphatok-e ösztöndíjjat?
Ha a tavaszi szemeszterre passzívra teszem magam egyetemen, kaphatok ösztöndíjjat a mostani teljesítményemért?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!