Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaphatok ösztöndíjjat?

Kaphatok ösztöndíjjat?

Figyelt kérdés
Benne vagyok az Út az érettségihez programba. Most évvegén egy tantárgyból megbuktam. A napokban kellett volna ösztöndíjjat kapni de az osztalytársaim se kapták meg még de ők nem buktak. Lehetséges én azért nem kaptam mert megbuktam? Tavaly egyik osztalytársam több tantárgyból is megbukott de megkapta.

2019. jún. 27. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom, ez miféle újszerű program manapság, de ne is haragudj, aki bukik és két j-vel írja az ösztöndíjat, annak nagyon nincs helye ilyen programban. Ez inkább út a lefelé vezető lejtőn...
2019. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy helyesen írtam e. :) Nem volt gond sose a helyesírásommal, az egy dolog hogy telefonon félre írtam. És csak sok hiányzás miatt buktam mert kórházban voltam. :)
2019. jún. 27. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Érdekes, kétszer is sikerült "félreírni". A kérdés címében is, és a kifejtésnél is...

Mellesleg ha meg kórházban voltál, ott adnak orvosi szakvéleményt/igazolást, ilyen esetben azt kell benyújtani a megfelelő helyre, és egyedileg kell meghozni a bírálatot.

2019. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok érdemben válaszolni, de ebben a programban, ha jòl emlékszem, minden diáknak van egy mentora. Szerintem őt kérdezd meg, hogy ilyen egyedi esetben mi történik.
2019. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással jó eséllyel tuti nem.
2019. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Durva amúgy hogy egy szót félre írok és akkor biztos hogy sz*r a helyesírásom. Azt senki nem veszi észre hogy a többit helyesen írtam.
2019. jún. 30. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!