Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki Debrecenbe...

Van itt olyan, aki Debrecenbe jelentkezett általános orvosira?

Figyelt kérdés
Szívesen megismernék néhány leendő évfolyamtársamat :D

2019. jún. 28. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Közel 1600 ember jelentkezett, szerinted mindenkit felvesznek??? Még azt sem tudod, hogy te egyáltalán bekerülsz-e...
2019. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

“Kedves” válaszoló!

Jó lenne, ha az okoskodásod helyett inkább tájékozódnál ;) Mivel legszélsőségesebb esetben is kb. +-10 ponttal szokott változni a ponthatár, így elég esélyesnek tartom, hogy az idén is bent lesz, akinek a tavalyi határhoz képest 30 ponttal több van :D

2019. jún. 28. 10:49
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
És a pontjaidat az ujjunkból kellene kiszopni, vagy mi? 😃 Én akkor sem tudnék sohasem arra alapozni, hogy x ponttal meghaladom a tavalyi ponthatárt. Majd akkor lesz biztos, hogyha megkapod az SMS-t.
2019. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én oda jelentkeztem, de csak a 2. helyen :D

2019. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én oda jelentkeztem első helyen☺️Mondjuk igaz hogy nem lépem túl a tavalyi ponthatárt 30 ponttal,csak 437p-om van,de én bízok benne hogy ez elég lesz.

Neked hány pontod van kérdező?😄

2019. jún. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj bocsi😅 csak gyorsan végig futottam a válaszokat,most vettem észre hogy te írtad azt a 30 pontosat😂 gratulálok neked,ez biztos elég lesz.

Amúgy szerintem semmi rossz sincs abban,ha valaki várja illetve rákészül lelkileg is az egyetemre,nem augusztusban akar kapkodni,hiszen tényleg nem valószínű a 30 pontos emelkedés.

2019. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem augusztusban akar kapkodni? Jaj nyugi már gyerekek :D élvezzétek az utolsó igazi nyaratokat, bőven ráértek ezzel foglalkozni, ha megjöttek az sms-ek. Chill :)
2019. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 435 pontom van.:) igaz, fogorvosit jelöltem.:) de majd úgy is találkozunk:) (19/L)
2019. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!