Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig kell megtörténnie az...

Meddig kell megtörténnie az Érettségi bizonyítvány osztásának? Miért halaszthatják?

Figyelt kérdés
Felnőttoktatás. Több mint egy hete végzett az osztály. Hazaküldtek minket azzal, hogy majd szólunk mikor lesz az osztás, de azota sincs semmi hír. Már hívtam őket, de meg azt sem mondják meg hogy miért. Megőrülök az idegességtől, a Paulay-eset jár a fejemben... Vidéki vagyok ugyhogy még fel sem tudok utazni egykönnyen. Sokmindenrol lemondtam ezért a vizsgáért. Napok ota nem alszom...
2019. jún. 29. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az érettségi napján megkaptuk, mikor lementek a szóbelik, délután volt egy záróértekezlet a tanároknak és utána ki is osztották őket.
2019. jún. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kormányhivatal vagy az iskolád szervezte az érettsegid?


Ha a középiskolai bizonyítványoddal minden rendben van es az érettségiden sem történt szabálytalanság akkor nincs mitől félned. Javaslom minden munkanap telefonálj be az érettségit szervező sulinak és érdeklődj.


Paulayban hamisított középiskolai bizivel jelentkeztek érettségire rengetegen. Ezért ott szinte mindenkinek megsemmisítették az érettségi eredményeit (jogosan).

2019. jún. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az iskola szervezte. Naluk is végeztem az utolsó ket évet, az elso kettot egy masik városban. Ki vagyok készülve... Tobben is vagyunk nem egyedül aggódom.
2019. jún. 29. 16:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Szinyeis voltam egyébként... Nálam nem volt gond, megkaptam, majdnem egy hónap késéssel, de mint a hírekből értesülhettetek, az osztály fel nem... Kiakasztó időszakon vagyunk túl...
2019. aug. 20. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!