Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes marketing szakot...

Érdemes marketing szakot végezni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Főként online marketingben dolgozom most, kicsi cégnél. Google minősítéseim vannak és egy pár hónapos tanfolyamot végeztem korábban. Szeretnék magasabb beosztásban dolgozni nagyobb cégeknél, marketing vezetőként néhány éven belül. Ilyen esetben érdemes egyetemre menni? Ha igen, miért és melyiket választanátok? (Eredeti diplomám viselkedéselemző.) Csak távoktatás vagy levelező jöhet szóba, főállás mellett csinálnám.

2019. jún. 29. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elvégezni az egyetemet, nagyobb cégek már inkább kérik a pozícióhoz kapcsolódó diplomát, főleg ha vezető is akarsz lenni. Ha gyakorlatod úgyis van mindegy melyik egyetemen végzed el, a lényeg hogy legyen. Ilyenkor néha a noname egyetem is jobb ahol könnyen megvan a papír
2019. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van valami rálátásod, hogy melyik a legkönnyebben elvégezhető suli Budapesten ezen a téren?
2019. jún. 29. 11:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidéki főiskolára jártam úgyhogy nem tudom Bp-n hol lenne érdemes tanulni
2019. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!