Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-PSZK HR szakon melyik...

BGE-PSZK HR szakon melyik tanárok óráit érdemes felvenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptembertől nagy valószínűséggel a BGE-re fogok járni emberi erőforrások szakra. Akik oda járnak, tudnának esetleg nekem mesélni, illetve ajánlani, hogy melyik tanár óráit lenne jó felvenni? Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2019. júl. 3. 22:25
 1/3 Poacsa válasza:
100%

Ajánlom figyelmedbe a markmyprofessor.com oldalt, ahol kb. az összes tanárnak van értékelése.

A közgázt mindenképpen Hauberhez vedd fel, ha tudod.

Sok sikert, és várunk a gólyatáborban ;)

2019. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az ő nevét már a nyílt napon felírtam magamnak. :) Köszönöm szépen a választ!
2019. júl. 5. 00:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Markmyproff tenyleg jo oldal, erdemes ott bongeszni targyfelvetel elott de sajnos nagyon lassu a szervere. Kozgazon eloadasra hauberher erdemes felvenni ha egyaltalan o fogja tartani, de szerintem gyakorlaton jobb patriciahoz felvenni mert, amikor lesz a kiseloadasotok akkor o konnyebben ad tobb pontot, hauber sajnos szigorubb ebbol a szempontbol.
2019. júl. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!