Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki mesélne arról, hogy...

Valaki mesélne arról, hogy milyen építész hallgatónak lenni?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy már fogalmam sincs, hogy hova kéne menni, mert rengeteg ember mondja, hogy a BME-n szívatnak, akkor nekem a győri Széchenyi-vel az volt a bajom, hogy eléggé a BME-vel voltak elfoglalva, hogy ki jelölte meg azt elsőként. a pécsiről meg hallottam jót is és rosszat is. Szóval már fogalmam sincs mit kéne tenni.

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2019. júl. 6. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Mindenhol van szívatás, ha építésznek mész, de legtöbb a munkaerőpiacon. Jól gondold meg, hogy mindenáron ezt akarod-e! Nézd meg a fizetéseket (DPR) pl.
2019. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Vannak olyan tanárok, akik szívatnak, cserébe a tananyag objektív szempontok alapján nem túlzottan nehéz. Az órák többsége rajzolgatásból áll, az ezen kívüli dolgok könnyen letudhatóak (BME-s mércével mindenképpen). Ha szeretsz (és tudsz) rajzolni, akkor gondod nem lesz, ha nem, akkor válassz más pályát magadnak.
2019. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, azt hiszem, hogy szeretek annyira (és tudok) rajzolni, hogy kibírjam.

Köszönöm szepen a válaszokat.

2019. júl. 12. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Egyetem majdnem mindegy. Többet számít, hogy utolsó évben tudsz-e valami jó gyakornoki melót megcsípni.


Ha ilyened van, akkor előnyben vagy bármelyik egyetemen végzettel szemben.


Amúgy meg a fizetések miatt lassan hiány lesz belőlük, szóval melót szerintem találsz. A pénz már kérdéses.

2019. júl. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!