Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Váci Boronkay György Szakgimná...

Váci Boronkay György Szakgimnáziumról vélemény?

Figyelt kérdés
Leginkább a nulladikos német haladó, angol kezdő (2020) szak érdekelne, mert oda szeretnék tovább menni, de azokét is szívesen meghallgatnám akik nem pont oda járnak/jártak. Köszi a válaszokat előre is!

2019. júl. 9. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vácon elég régóta a Boronkay a legerősebb iskola, nem könnyű bekerülni. Valószínűleg ott is sok a csókos, de ez minden suliban így van, ami ér valamit. Én nem oda jártam, de nívós iskola, egy műszaki suli. Valószínűleg nem fogsz mellé vele.
2019. júl. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Oda jártam, pár éve végeztem, és az összes barátom vagy nagyon jó egyetemre jár (sokan külföldön) vagy most pályakezdő műszaki/informatikai pályán remek pozíciókban.


Ha be tudsz kerülni, az nagyon jó. Irtózatosan jó suli, a diákélet fantasztikus, az iskola felszereltsége nagyon jó, a tantermek világosak és szépek, nagyon jó tanárok vannak, csomó szakkör fakt sport minden. Újabban úgy hallom szekálják a diákokat buta szabályokkal, mint hogy nem lehet szakadt farmert fölvenni és hasonlók, de hát könyörgöm ha az ország legjobb szakközepében van 4es 5ös átlagod hadd döntsed már el mit viselsz magadon... szerencsére minket anno békénhagytak. Tényleg imádtam minden nap bejárni, nagyon jó suli.


Én hardware-electros voltam, most nemtudom van-e olyan, azokat a szakmai tárgyakat nem komáztam annyira, közgazdász lettem, de a Boronkayban megszerzett matektudásból éltem az egyetemen szóval mindenképp hasznos volt, és a most villmérnök meg ilyen olyan mérnök haverjaim sem panaszkodtak egyetem alatt a borós alapokra, tényleg rendben van az amit ott kaptunk.


Szuper suli a Boronkay, ha most vagy 7.-es 8.-os megéri picit jobban hajtani hogy bekerülj, én biztosan nem bántam meg.

2019. júl. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!