Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent István Egyetem ÉTK...

Szent István Egyetem ÉTK Gólyatáborról tudtok véleményt mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén érettségiztem, a Szent István Egyetem Élelmiszermérnöki képzésére jelentkeztem. Ha nem ugrik meg jelentősen a ponthatár, akkor be is kerülök :) Tudtok véleményeket mondani a gólyatáborral kapcsolatban? Tényleg olyanok a gólyatáborok, mint amiket mesélnek róla? Megéri jelentkezni?

Milyen programok illetve feladatok várhatóak?


Köszönettel,

19/L



2019. júl. 9. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ide jártam (már nem). Nem mentem el. Nem bántam meg. De ismertem 2 párocskát is, akik ott jöttek össze (hogy finoman fogalmazzak). Szándékaidat tisztázd és úgy döntsd el, hogy elmész-e. Nekem spec. nem hiányzott, se pasizni, se inni nem akartam. Barátaim így is lettek már az első héten.
2019. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Jártam egy évet az ÉTKra, és kihagytam a gólyatábort. Nem vesztettem semmit. Aki volt rajta az sem volt annyira elragadtatva tőle.

2019. júl. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. júl. 10. 23:44
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Ne aggódj, a gólyatábor zseniálisan szokott sikerülni, megéri eljönni. A szóbeszédek meg el vannak ferdítve, amit szeretnél, azt nem kell megcsinálnod...

2019. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

* amit nem szeretnél


Egyébkén augusztus 21-25. lesz a tábor Szarvason :)

2019. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ!

Sokaktól hallottam, hogy megéri elmenni, hiszen "hasznos" tud lenni az első napokban, ha már ismerünk valakit :)

2019. júl. 14. 21:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia szintén felvételt nyertem és én ott leszek a gólyatáborban.
2019. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
írtam neked üzit, a tavalyi tapasztalataimról. nem volt rossz.
2019. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végül úgy döntöttem, nem megyek a gólyatáborba

2019. aug. 16. 23:31
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Jól tetted, főleg ha visszahúzódóbb személyiség vagy.
2019. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!