Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE-ÁOK. Az újonnan épülő...

PTE-ÁOK. Az újonnan épülő elméleti tömbbe melyik intézetek költöznek át?

Figyelt kérdés
Annyit tudok, hogy 4 intézetnek lesz helye az új tömbben az alsóbb részeken, a fenti szinteken pedig kutatólaborok lesznek. Valaki esetleg tudja? (Nekem az egyik tippem az élettani lenne, és szerintem az anatómiai marad, de igazából lövésem sincs.. :D)

2019. júl. 10. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Anatómia szerintem marad,mert most alakítottak ki új bonctermet és felújítások is vannak. Kórélettanról úgy hallottam,hogy megy. Mikrobiológia?Élettan? Orvosi biológia intézet? Patológiát csak nem viszik át,bár nem tudom,hogy az milyen állapotban van.
2019. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikrobin azt mondták nekem (ott fogok dolgozni szeptembertől) hogy az élettan megy, és ők megkapják a felettük lévő emeletet is. Ugyanakkor van egy másik koncepció, miszerint a holttestes intézetek (anat, patosz, igazságügy) marad, mindenki más megy. Sőt, most már olyan elképzelés is létezik, hogy lesz még egy 3. épület, ahol összevonják a laboros intézeteket (sejtbiológia, mikrobi, immunológia stb.) abszolút modern, korszerű környezetben. Magyarul, tömören és velősen: igazából senki sem tudja. :D
2019. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanakkor az biztos, hogy mindenki számára nagy változások lesznek, mert aki marad, annak több helye lesz, és náluk is felújítanak, aki megy, az meg eleve egy új környezetbe kerül.
2019. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy emlékszem,hogy anat gyakon mondták,hogy ők maradnak és a kórélettan megy. De egyáltalán mikorra lesz készen?:D
2019. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!