Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állatorvosi Egyetem gólyatábor...

Állatorvosi Egyetem gólyatábor vélemények?

Figyelt kérdés
Megéri elmenni? Nagyon leitatnak, ill. erőszakosak az ivászattal kapcsolatban? Őszintén, egyedül mennék vidékről, s kicsit aggódom (nem szívesen rúgnék be full idegenek közt). Viszont kihagyni sem szeretném, hisz nyilván ez lenne az első lehetőség az imeretségi kapcsolatok kiépítésére...
2019. júl. 10. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Ha szeretsz bulizni, semmiképp ne hagyd ki. Én a tavalyin voltam, akkor még Balatonszemesen volt, most máshol lesz, de lehet ebben az évben is megyek. Az ivászat már a vonaton megkezdődött, mire odaértünk a társaság fele be volt rúgva. Én is egyedül mentem, nem ismertem senkit, de ne aggódj emiatt, a gólyamamijaid majd vigyáznak rád. Nem erőszakoskodnak az ivással kapcsolatban, főleg ha okod is van rá(gyógyszer, stb.), de a feladatokból sok ivós, és hát nyilván a csapatért mindent.


Bármi kérdésed van, nyugodtan írj, szívesen válaszolok.

2019. júl. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem erőltetik az ivást. Minden feladatot csoport szinten kell teljesíteni. Ha te nem akarsz inni akkor szimplán nem te mész az ivós játékoknál (bár majdnem mind olyan). Senki nem fog erőszakoskodni.

Én is egyedül mentem. De már a gólyatábor előtt jelezték az infókat face-en, külön csoportot csináltak a gólyatáboros csopinak és csopvezek már ott leírták, hogy kb mire lehet számítani. Indulás előtt pár órával a pályaudvaron volt a találkozó, ott pár ismerkedő feladat. A vonaton ivás. A szálláson megkapod, hogy melyik szobában vagy (nekünk koedukált volt, szerintem ez most is így lesz). Aztán kezdődnek a programok, feladatok, játékok.

2019. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
66%

Én nem ide járok. Gólyatábor után nem fogja fel emlegetni, hogy részeg volt valaki, nyugi. Bár én ha megittam egy sört valahol, már a fél világ azt beszélte, hogy milyen részeg vagyok. Videó is kering egy külföldi kirándulásról, ami a szülinapomon volt. De a gólyatábor nem ez a hely.


Én a sajátomon nem voltam ott, de ugyanúgy lettek ismerőseim, már az első nap. Nincs akkora "tétje" mint mondják ilyen szempontból. Vidéki vagy, hát ez van, legalább tiszta lappal nyitsz és ismerkedsz, mintha alapból lenne barátod veled. Meg a neheze csak ezután jön. Nekünk volt az uniplus vagy milyen alkalmazás, ott sokan írogattak, hogy mennének közösen stb. Ha nem akarsz sokat inni ténylg jó dolog ez a gyógyszert szedek, csak találd ki mit... Én 3 gólyatáborban voltam szervező, nem gáz, ha nem vagy matt erészeg, meg nem kell durva dolgokat sem elképzelni.


Egyébként gratula nektek, hogy felvettek titeket oda!

2019. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
*felemlegetni és a többiért is sorry
2019. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el jó buli, én is voltam! Ha nem akarsz inni nem kötelező, de készülj fel hogy mindenki részeg lesz körülötted!
2019. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!