Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Székesfehé...

Mi a véleményetek a Székesfehérvári Tóparti gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes oda menni? Én most leszek 8.-a és ha meg éri én szívesen jelentkeznék oda. Meg mennyire számít hogy milyen tanuló vagyok? Idén (7.-be) kettő 3-om volt de idén szeretném ha minimum 4-es lennék azokból is.. Szerintetek?

2019. júl. 13. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Én oda járok és nagyon szeretem. Érdemes ide jönni főleg az idegennyelv tanulás végett.Nagyon jó nyelvtanàrok vannak. A legtöbbünknek 12.évre már van 2 középfokú nyelvvizsgája(vagy 1 középfokú és 1 felsőfokú).

Ha felnézel az iskola honlapjára ott egyébként fent van a pontszámítás a felvételivel kapcsolatban. Magyar nyelv és irodalmat;matekot;történelmet és a tanult idegennyelvedet nézik a hozott pontoknál, szóval ha nem ezekből lettél 3-as,akkor szerintem annyira nem számít. Bár nagyon sokan majdnem kitűnő bizonyítvánnyal vagy kitűnővel kerülnek be,így elég nagy a verseny.

Remélem tudtam segíteni ^^

2019. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél köszi! Igazából 7.-ik év végén matekból és fizikából lett 3-som :( de ha idén minimum 4-es lennék belőlük még van szerinted esélyem? 😐
2019. júl. 16. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Tópartiba járok, de mégegyszer nem jelentkeznék ide ha megtehetném. Nem az hogy rossz az iskola, de a fizikatanár a képleteket se tudja, bioszon a dogák köszönőviszonyba sincsenek az órai anyaggal, általános dolog, hogy 10-15 percet késnek a tanárok az órákról.. De a követelmények nagyon magasak, és egy szenvedés itt minden hét, mi egy db jó tanárt kaptunk ki összesen, csak az ő óráit várom... /Legalább az osztályom jó/
2019. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, ki a biosz tanárod? Szőke vagy kopasz :D? Én a szőkével szívtam meg anno :'D
2020. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!