Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem piacképes...

Debreceni Egyetem piacképes diplomát ad gazdálkodás és menedzsment szak elvégzése esetén?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy elismert az egyetem ennek a szaknak a képzése terén vagy inkább más egyetemen lenne érdemesebb elvégezni?

Köszi



2019. júl. 16. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

Elárulok neked egy nagy titkot. Az, hogy hol kaptad meg a diplomát szinte senkit se fog érdekelni. Az első éveidben az a fontos, hogy meglegyen a papírod később meg a tudásod és tapasztalatod.

Nyugodtan válassz egyetemet város, haverok, szimpátia, vélemények alapján, ne ezen görcsölj. Az, hogy hol végeztem a szakot legfeljebb a munkakeresésed elején nézik de ott se döntő. Egy jó gyakornoki pozíció sokkal előnyösebben mutat.

2019. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%

Az elsőnek azt a véleményét nem osztom, hogy mindegy lenne, hol végzel. Mivel a CV-dben, LinkedIn-en mindig ott lesz, hol végeztél, így maximum 30-40 év múlva nem fog számítani, hol végeztél.


De a Debreceni Egyetem nem hangzik rosszul, és ott rengeteg a nagy cég és ezért a gyakornoki lehetőség. Tehát fogadd meg az első hozzászóló tanácsát és sürgősen keress gyakornoki helyet, amint felvettek.

2019. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Ezt az egész melyik egyetem piacképes dolgot a hallgatók generálták. Versenyeznek ki egyeteme a jobb, erről szólnak az indulóik is:)
2019. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!