Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-GTI vezszerv MLÁ ponthatár?

ELTE-GTI vezszerv MLÁ ponthatár?

Figyelt kérdés

Tavaly 60 pontnál húzták meg a ponthatárt, idén mennyit tippeltek?


Nőtt a felvehető hallgatói létszám (120 fő), de ezzel egyidejűleg többen is jelentkeztek a képzésre (1. helyen 162 fő, összesen: 411 fő).


Felvételi vizsgán azt mondta a vizsgáztató, hogy ha 60 pont körül megvan, akkor nem kell aggódni, de egyre jobban izgulok (64 pontom van).


Előző évben 50 fő volt a max felvehető hallgató, és 82 főt vettek fel. Lehet hogy idén is eltérhet ez a szám pozitív irányba?



#egyetem #felvételi #ELTE #MSc #ponthatár #vezszerv #mesterképzés vezetés és szervezés
2019. júl. 17. 13:11
 1/3 zs. válasza:

Szia


Nézegettem az elmúlt év adatait és azt látom, hogy drasztikusan nőtt az érdeklődés ezen mesterszakokra.


Tavaly az első helyes jelentkezők kb 75%-át vették fel ezekre a levelezős állámi helyekre a mesterképzéseken.


Namost ha ezt vesszük figyelembe akkor a maximum limitnél járunk ami szerintem növekedést hoz majd a ponthatárnál. Ezt csökkentheti az, ha kevés első helyes ment mondjuk el a felvételi vizsgákra, sorrendet módosított de nehéz megtippelni.


A 411 főből kérdés ki az, akit az első helyére nem vesznek fel de ide igen..


Én azt kívánom hogy legyen meg neked :)

2019. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Bízom benne, hogy sikerül! :D
2019. júl. 22. 09:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül sikerült, bekerültem! :D (Y)
2019. júl. 26. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!