Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolciak! Mik a véleményetek...

Miskolciak! Mik a véleményetek ezekről a gimnáziumokról?

Figyelt kérdés

Stúdium


Avasi


Ferenczi


Nyitott Ajtó Baptista Iskola Mentor Középiskolája


Földes



2019. júl. 19. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Stúdium sose hallottam

Avasi: jó tanulóknak jó iskola, megfelelő alapképzést ad, nem hajtja túl az embereket, szerethető

Ferenczi: szakközépiskola, nem gimnázium... Sajnos sokszor találkozok azzal hogy átverik a diákokat az 5. Év hasznosságával. A diákok között könnyű rossz társaságba keveredni, ha kellően jó tanuló vagy, akkor tartaléknak se merüljön fel a neve.

Baptistát nem ismerem, neve alapján valami kegyelem iskola lehet azoknak akiket máshova nem vesznek fel, de ez előítélet. (szemben az előbbivel, ami tapasztalat)

Földes:versenyistálló, ha bírod a stresszt és kitűnő tanuló vagy akkor menj ide.

2019. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A stúdiumról még soha nem hallottam.


Az avasiban végzett mostanában jó pár ismerősöm, ők mind eltérő véleménnyel voltak az Avasiról.


A Ferenczi akkor jó, ha nem szeretnél túl sokat az egészségügyi pályától, megelégedsz az ápolóval/nővérrel.


A Baptistáról ugyanaz a véleményem mint az előttem válaszolónak.


A Földes jó iskola, szinte biztos a jó érettségi eredmény, de az is biztos, hogy rengeteget kell tanulni. Aligha illik ebbe a felsorolásba.

2019. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

A Stúdiumról én sem hallottam.

Az Avasi elég jó, többféle tagozata működik.

Ferenczi szakközépiskola, egészségügyi képzést ad.

Baptistáról nem tudok.

A Földes pedig egy kaki. Igen jó idegrendszer kell hozzá, mondanám úgy, hogy acél idegek:D Nincs minden úgy, ahogy eltervezted, néha nyelni kell egy nagyot:) A végére vagy belejössz vagy nem, ez rajtad múlik. De egy tanácsot fogadj meg, kérlek: a Földes az a gimnázium, AMIT NEM SZABAD KOMOLYAN VENNI! Így rengeteg stressztől kímélheted meg magad.

2019. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!