Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a BGE mennyire...

Szerintetek a BGE mennyire fog eltérni az előzetes ponthatároktól?

Figyelt kérdés
Pl. kereskedelem és marketingre 400 a minimumponthatár, ez mennyire növekedhet meg?

2019. júl. 21. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
A minimum ponthatár nem jelent semmit, a pontok az aktuális jelentkezők pontszámaiból áll össze. Szerintem 430 körüli lesz idén az államilag támogatott kermark a BGE-n.
2019. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első válaszolóval értek egyet, valóban az adott jelentkezők pontjaitól függ hogy alakul a ponthatár, de bge-re tudtommal sok embert vesznek fel egy adott szakra, lehet nagy lesz a szórás a pontoknál.
2019. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, hogy van köze hozzá, mert tavaly kermarkra 428-at írtak előzetesben, és annyi is lett a végleges, előző években pedig 450 volt. A turizmus vendéglátásra 400-at írtak tavaly, és az is lecsökkent ennyire a 420-ról a BGE-n. De természetesen ez lehet véletlen, ezért kérdezem, hogy ez mennyire lehetséges vagy függ össze. Illetve mikor voltam ott nyíltnapon, akkor az egyik tanár is mondta, hogy most, hogy lejjebb vitték az előzetes ponthatárokat, így szerencsére több diákot tudnak felvenni államira.
2019. júl. 22. 10:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány pontod lett? :) amugy én igazat adok neked, szerintem az előzetes ponthatárnál (400) talán nem igen lesz több itt a bge-n.
2019. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
418 :D Holnapután fog úgyis kiderülni, de addigis, ha valakinek van még véleménye ezzel kapcsolatban, akkor szívesen olvasom, és köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2019. júl. 22. 16:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 418 még lehet esélyes, hajrá! :)
2019. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Örülnék nagyon, ha meglenne az állami, de fel vagyok készülve mindenre, köszönöm a bíztatást!:)
2019. júl. 22. 16:52
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, 400 lett! Bent vagyok!😊
2019. júl. 25. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!