Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van valamiféle kiadás a...

Van valamiféle kiadás a gólyatáborban?

Figyelt kérdés
Egyetemi gólyatáborról lenne szó. Ott helyben lesznek valamiféle költségek amiket ki kellene fizetni a gólyáknak? Sok helyen olvasom,hogy pénzkidobás stb. Vagy esetleg annyi pénzt kellene ide vinni amennyiből én fogyasztok?

2019. júl. 22. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van egy alap költsége a gólyatábornak,olyan 10-15ezer forint ,azon felül pedig gondolom én,(kell/)lehet vinni költőpénzt magaddal.
2019. júl. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Be kell fizetni egy összeget. Annak fedeznie kell a szállást, étkezést és valamennyi piát, esetleg belépőt strandra. További költségek nincsnenek, hacsak te nem akarsz venni magadnak valamit a boltban...

Én nagyon jól éreztem magam a gólytáborban, jók voltak a programok, jókat ettem, sok embert megismertem úgyhogy én nem gondolom pénzkidobásnak.

2019. júl. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk nagyon kevés kaja volt, úgyhogy elég sokat költöttünk az ott lévő egyetlen büfében. De alkoholt is mindenki magának veszi
2019. júl. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Maga a gólyatábor olyan 20-30 ezer. Ebben benne van a szállás, étkezés, programok, póló. Boltba minket anno nem is nagyon engedtek ki. Az odautazás is együtt volt, de a hazautazás már nem, szóval arra kellett pénz.
2019. júl. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem pénzkidobás; nekem az összes barátom a gólyatáborból lett, és még mindig azok.

Nekünk minden benne volt az árban: szállás, teljes ellátás, belépők, így csak kávét vagy ajándékot vettem saját pénzből.

2019. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!