Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapest Berzsenyi Daniel...

Budapest Berzsenyi Daniel Gimnazium velemenyek odajaroktol?

Figyelt kérdés
Szeretnek at jelentkezni a mostani iskolambol. Erdekelnenek velemenyek odajaroktol. Nyelvi tagozat erdekelne leginkabb! Elore is koszonom
2019. júl. 22. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:
A Berzsenyi elsősorban a közösségéről ismert suli, emellett pedig az oktatás is magas színvonalú. Szerintem simán mondhatom, hogy a nyelvire nehezebb bekerülni, mint bármelyik másik szakra abból a szempontból, hogy ide jelentkeznek a legtöbben. A szóbeli könnyű, viszonylag sok az 50 pontos. Hely nem tudom mennyire van, általában eléggé tele van. A legtöbben már tizedikben emelt érettségiznek angolból, amit 3 évig tanulunk suli szinten, 10.től pedig bejön a második nyelv szintén 3 évig (ez nyelvin már 9.től is elkezdődik). Általában a humánosok mellett a nyelvisek a legszociálisabbak, bár azért van klikkesedés, mint mindenhol máshol. Én személy szerint nagyon bírom őket, elképesztően lazák és jókat lehet velük beszélgetni. Tényleg a nyelveken van a hangsúly, a többi tárgyból kevéssé erősek (de még mindig átlagon felüliek). Általában ők kapják a legjobb ofőket, a tanáraik is teljesen okésak. Mindenkivel elvannak, nyitottak. Jelentős mértékben vesznek részt a suli közösségi életében, formálják azt. Nem tudom mit mondhatnék még, szóval ha van bármi kérdésed, keress meg;)
2019. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!