Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE gólyatáborba elmenni...

ELTE gólyatáborba elmenni úgy, hogy nem iszom alkoholt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

ELTE-BTK-s gólyatáborba mennék, ha minden jól alakul, viszont elvi okokból nem iszom alkoholt.

Úgy hallottam már nincsenek ezzel kapcsolatban játékok, de nem tudom ez mennyire van valóban így.

Szerintetek kinéznek, ha nem iszom? Erőltetni fogják?

Semmiképp nem szeretnék vetkőzni sem.

Mennyire szól az ismerkedésről és információ átadásról?

Leginkább a tavalyi gólyatáborosok véleménye érdekel, de bárki normális hangnemű válaszát szívesen fogadom.

Köszönettel:

Egy leendő gólya



2019. júl. 23. 06:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem akarsz inni nem iszol. Senki se kényszeríthet, mert az bűncselekmény.
2019. júl. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Semmi sem kötelező. Viszont érdemes egy pár mondatot kitalàlnod, hogy tudd hárítani akik erőltetik.

Én azt szoktam mondani, hogy gyógyszert szedek és nem ihatok miatta. Nem szoktak fent akadni rajta vagy erőltetni.

2019. júl. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek :)
2019. júl. 23. 13:13
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Megmagyarazni sem kell. Ha egy egyetemen ezt erőltetik én oda nem mennék.
2019. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi, igazad van. :)
2019. júl. 24. 05:47
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly voltam GTben, és nem voltak se ivós, se vetkőzős feladatok. Az egész nem volt egy nagy cucc szerintem...

A mi HÖK-öseink tisztességesen megcsinalták az infó átadós cuccot, úgyhogy ilyen szempontból megérte.

Inni pedig csak este ittunk jóformán, és nálunk akkor sem volt "kényszer" . Nekem is vannak barátaim, akik ódzkodnak az alkoholtól, és nekem soha se jutott eszembe őket ivásra kényszeríteni. Ez olyan, mint hogyha valaki nem dohányozna, mégis erőszakosan belepakolnák a cigit a szájába...

Szerintem ne az alkohol fogyasztás alapján ítéld meg, hogy van-e kedved GT-be menni. Ha csak ez tart vissza, akkor nincs mitől tartanod szerintem. :) Ha bármi kérdésed van, írj privátban!

2019. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2019. júl. 25. 06:17
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így fogok menni gólyatáborba a PPK-ra. Nekem nem bírja a szervezetem, úgyhogy ilyen ivós játékok teljes egészében ki vannak zárva.

Remélem így is jó lesz nekünk. :)

2019. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem éri meg az ELTE gólyatábor. Tavaly voltam. Napközben halálosan unalmas, volt egy délután amit végigaludtunk. Esténként van egy-két röhejes feladat. Ivás nincs. A vonaton osztogatták a pálinkát kvízkérdések helyes megválaszolásáért, viszont a táborba alkoholt bevinni nem lehet, maximum ott lehet megvásárolni, tehát csak az iszik, aki megveszi magának. Vetkőzős játékok szintén nincsenek. Minden nap ismerkedős játékok voltak csak.... tényleg nagyon unalmas volt. Esténként van buli, sz@r fellépőkkel. Ennyi az egész. Tehát ha 20on ezer forintért unatkozni akarsz, csak akkor menj el :) Barátokat gólyatáboron kívül szereztem.
2019. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen szakra jössz? :)
2019. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!