Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nálatok mi történt olyankor,...

Nálatok mi történt olyankor, ha tesire elfelejtettél tesicuccot és/vagy cipőt vinni? Ez általánosban vagy gimiben történt?

Figyelt kérdés

2019. júl. 23. 17:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Általánosban amire emlékszem, az nyolcadikban volt, nem vittem tesicuccot, azt mondtam megjött és fáj a hasam.
2019. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Leordított a tanár, utána kötelező volt ruhában tesizni. Beírást is kaptunk.

Ez általánosban történt.

2019. júl. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem játszottam be a betegség-kártyát, vagy nem kértem kölcsön ruhát, akkor néha kaptam miatta vonalkát (3 vonalka egy egyes), de többnyire nem. Egyest se kaptam soha. Úgy nagy átlagban szimplán nem érdekelte a tanárt a dolog, egyszer volt nagy hiszti, mikor húszan nem öltöztünk át. Ez 5-12. Évfolyamon volt egyébként, mivel 8 évfolyamos gimibe jártam.
2019. júl. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
Általánosban minket ezért hazaküldött a tesitanár, legalábbis azokat akik a városban laktak. Akkor is ha oda vissza 45 perc volt az út, tehát az óra végére értél csak vissza. Ha sokszor eljátszotta valaki, egyest írt be.
2019. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Ja amúgy úgy értettem, hogy a tesicuccért küldött haza a tesitanár! Nem úgy, hogy ja ok akkor menjél nyugodtan haza Minimaxot nézni :D
2019. júl. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
2-es: Utcai cipőben bemehettetek a tornaterembe? Vagy zokniban, esetleg mezítláb kellett tesizned?
2019. júl. 23. 18:10
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
#2 vagyok. Zokniban kellett.
2019. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%

Általánosban nálunk elnézték, nem volt jellemző, hogy valaki elfelejtse, ha a faluban lakott esetleg felvetették, hogy nem megy-e haza a tesi cuccért gyorsan.

Középiskolában az iskolának volt kollégiuma is, stb, és ha nem volt tesicuccod, akkor jelképes összegért lehetett bérelni ruhát(póló, rövidnadrág, kínai vászoncipő) asszem talán "elemenként" 50 ft volt a bérleti díj, ez velem egyszer fordult elő. A kollégium csak azért fontos, mert ott tudták mosni ezeket a bérelhető ruhákat. A "bérleti díj" amolyan becsületkasszás volt, ha valakinél nem volt pénz, és nem fizette ki utólag sem, akkor nem hajtották be :)

2019. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban: Ha nem volt felszerelésünk vagy hiányos volt, akkor behúzott a nyilvántartásába egy vonalat a nevünkhöz és kvázi fel voltunk mentve. Ugyanez volt a történet akkor is, ha valami kifogás miatt nem akartunk tesizni és nem volt róla orvosi igazolásunk. Három vonal egy 1-est jelentett a tárgyból.


Aztán középiskolában már nem volt ilyen, ott hiányzó vagy hiányos felszerelés kapásból 1-est jelentett, csakis kizárólag iskolaorvosi(!) igazolással lehettünk felmentve tesiről. Ha valaki pont a szintfelmérőknél játszotta el, akkor az annyi 1-est jelentett, amennyi szintfelmérés történt aznap. :)

2019. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer volt ilyen 8 év alatt általánosban. Ott 100 felugràst kellett csinálnunk+leordított a szakàllas pedofil idegbeteg vènember tanàr.

Gimiben ilyen egyszer sem volt, minden nap volt tesim, szóval már az volt a furcsa ha nem volt nálam az a szarcsomag. De, ha valaki nem hozott tesit vagy legyintett egyet a tanár, vagy leordította őket, esetleg egyest adott, amit soha nem írt be a naplóba, mert nem tudta hogy kell kezelni az e-naplót. Hangulatember volt, szóval mindig meglepetés volt, hogy mi fog történni. :D

2019. júl. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!