Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyha megcsináltam az angol...

Hogyha megcsináltam az angol emelt szintű érettségimet, és meg is kaptam érte a plusz 50 pontomat, de nem lett meg a 60 %, ezért most csinálok mellette egy B2-es angol nyelvvizsgát, és sikeres lesz akkor felszámolnak plusz 28 pontot is?

Figyelt kérdés

(ELTE-ÁJK a célom, idén 10 ponttal maradtam csak le..)

Illetve tudnátok még ajánlani valamit amit ebben az évben májusig tudok teljesíteni, hogy újra tudjak jelentkezni? Nagyon megköszönném!



2019. júl. 25. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha emelteztél angolból, hiába csinálsz mellé külön nyelvvizsgát, azért a nyelvvizsgáért nem fog járni a többletpont csak az emelt érettségiért. Megnéztem neked a pontszámító kalkulátorban, de szerintem szabályzatban is benne van.

Más nyelvből az emelt angolod mellett járna a nyelvvizsgáért a pluszpont.

Csináld újra az emelt angolt, de mostmár készülj fel jól...

Vagy más tárgyból csinálj emeltet, nyelvvizsgázz másik nyelvből

2019. júl. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy csinálhatsu javító érettségit középszinten magyarból töri ől, ami gyengébb lett, ha jól tudom egy évig még visszamehetsz a suliba is, de kehet, hogy csak központi bizottságnál lehet. Kormányhivatalban kérdezz rá. vagy emeltet.
2019. júl. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat! Nagyon sokat segítettetek! Csinálok egy jobb történelmet, és ha azt duplázom, akkor azzal szerintem meg lesz a többletpont.
2019. júl. 25. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!