Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy haladó angolosnak mi a...

Egy haladó angolosnak mi a legjobb továbbtanulási módszer?

Figyelt kérdés
Vannak alapjaim, régen nagyon jó angolos voltam, de azóta eltelt 5 év és iszonyat sokat felejtettem. Szeretném bvisszahozni és egy magasabb szintre emelni az angol tudasomat. Az alapjaim megvannak, az igeidőkkel is nagyjából tisztában vagyok még, szókincsem is van, bár iszonyatosan sokat felejtettem :( (hogyan lehet szókincset növelni? ) Az én esetemben elég lenne az olvasás, videó nézés, magamban angolul beszélés? Sajnos tanárhoz nincs időm elmenni, nagyon kusza a munkabeosztásom. köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 8. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól, mert vannak alapjaid, nem leszel haladó. Haladó vagy, ha B2 szinten állsz már legalább.
2019. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szókincs fejlesztésére olvasás, film nézés, hírek. Ha magasabb szintre akarod vinni, akkor elméleti nyelvtan tökélyre fejlesztése, s akar egy szakmai irányba el lehet menni. Vannak szakirodalmak, filozófiai anyagok amiket csak az ért meg aki anyanyelvi szinten műveli a nyelvet. Afelett csak az akadémiai szint van, de arról mint általánosan az angol nyelv nem tudok nyilatkozni, csak a szakmai nyelvről.
2019. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!