Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki le tudja nekem ezt...

Valaki le tudja nekem ezt fordítani angolról magyarra?

Figyelt kérdés
As a rule, dragon heartstrings produce wands with the most power, and which are capable of the most flamboyant spells. Dragon wands tend to learn more quickly than other types. While they can change allegiance if won from their original master, they always bond strongly with the current owner.The dragon wand tends to be easiest to turn to the Dark Arts, though it will not incline that way of its own accord. It is also the most prone of the three cores to accidents, being somewhat temperamental.

2019. aug. 10. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Általános szabály, hogy a sárkány szívizomhúrok olyan pálcákat állítanak elő, amelyek a legnagyobb erővel bírnak, és amelyek képesek a legvilágosabb varázslatokra. A sárkánypálcák általában gyorsabban tanulnak, mint más típusok. Miközben megváltoztathatják a hűséget, ha megszerezik az eredeti mestertől, mindig erősen kötődnek a jelenlegi tulajdonoshoz. A sárkánypálcával általában a legkönnyebb a Sötét Művészetekhez fordulni, bár önmagában nem fog meghajolni. Ez a három mag közül a leginkább a balesetekre hajlamos, kissé temperamentumos.
2019. aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát az én angolom ehhez kevés, de google jó barát, és szerintem elég értelmes fordítást hozott ki belőle:


Általános szabály, hogy a sárkány szívszálak(:szívizomhúr) olyan pálcákat állítanak elő, amelyek a legnagyobb erővel bírnak, és amelyek képesek a legvilágosabb varázslatokra.

A sárkánypálcák általában gyorsabban tanulnak, mint más típusok.Bár megváltoztathatják a hűséget, ha megszerezik az eredeti gazdájuktól, mindig erősen kötődnek a jelenlegi tulajdonoshoz.A sárkánypálca általában a legkönnyebb a Sötét Művészetekhez fordulni(valószínűleg jobban kötődik a sötét művészetekhez), bár önmagában nem fogja ezt meghajolni (választani).Ez a három mag közül a leginkább a balesetekre hajlamos, kissé temperamentumos.


A zárójeles a saját megjegyzésem, de szerintem kb ezt jelenti, de nekem magasak az angol kifejezések, így várj meg egy olyat aki tud is, bár ez esetben a google fordító sem volt olyan érdemtelen mint amilyen hülyeségeket általában kidobni szokott. :D

2019. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megy a pacsi mind 2-nek ❤️

Később a többit is lefordítatom! Köszi!

2019. aug. 11. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!