Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek általános iskola...

Szerintetek általános iskola 8. èv végén le lehet rakni a középfokú nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés

Az átlagos tanmenettel mint a Get to the top 1 , 2 , meg ilyen hasznos könyvekkel?


Tanárunk aztmondta hülyék vagyunk hozzá mert nem bírunk még angolul beszélni egy mondatot se , de szerintem nekem sikerülne. Szerintetek sikerülne?



2019. aug. 11. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ált. iskola végére kb. A2 szintig kell eljutni, ami még alapfok sincs. Hogy neked sikerülne-e a B2, fogalmam sincs, mert nem ismerlek.
2019. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bzs03 válasza:
En tavaly 8.feleveben kozeofoku nyelvvizsgat tettem nemetbol, elsore sikerult. Most megyek a honapban felsofokura. Sikerulhet csak nagyon akarni kell mindennap foglalkozni kell vele. Le kell ulni a byelvtankonyvek fole, teszteket csinalni, filmet/sorit nezni, konyveket olvasni, videokat nezni, beszedet gyakorolni... Az biztos h kozepfokun ugy kell beszelni h ott a szunetek nem igazan fernek bele es minden spontan temarol kell tudni beszelni en anno egy hajlektalanokrol szolo ujsagcikket kaptam, es egy diagrammot a jelenlegi oktatas-szisztemarol es a tovabbtanulasrol
2019. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bzs03 válasza:
Es igen ha valaki csak a suliban tanul nyelvet az lehet 5os is. A kozepszintu erettsegi B1-B1+szintu tehat azert kell rendesen a kozepfokra gyurni
2019. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En amint betöltöttem a 14 minimum korhatárt rohantam is nyelvvizsgázni, és épphogy csak 15 voltam amikor felsőfokot tettem. Szóval a válasz az hogy le lehet rakni, de kétlem hogy túl sok embernek sikerül, és azt hogy te azok között vagy e, csak te tudod eldönteni.
2019. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen. Én egy évvel később (gimi első év végén) már felsőfokúztam.
2019. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is simán (rá kell tanulni), de le lehet persze. Ha belegondolsz, van, aki ekkorra már 6-8 éve tanulja a nyelvet. És a B2 nyelvvizsga nem egy Stanford PhD.
2019. aug. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk többen lerakták. De mi alapból nem az A1, A2 szintnél tartottunk akkor. Hanen vhol a B1 és B2 között.
2019. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!