Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az érdekelne, hogy a következő...

Az érdekelne, hogy a következő vizsgák hány nap alatt zajlanak le? Goethe B2, BME B2

Figyelt kérdés

A jelentkezés előtt tudnom kéne, hogy 1-2 napot számítsak rájuk szabadságolás szempontjából. (Most fogok munkahelyet váltani és kicsit necces a téma...) Mert tapasztalatból tudom, h a legtöbbnél csak az írásbeli ideje adott, a szóbelit később adják meg...

Goethe B2

BME B2 (Azt hiszem itt írásbeli előtt 1 nappal van a szóbeli ugye?)

Mert hát az Origonak, hogy 1 hónap múlva vizsga és még nem küldtek beosztást a szóbelire.... Köszi előre is ha tudtok segíteni :)



2019. aug. 12. 05:01
 1/2 anonim ***** válasza:

A BME-n úgy zajlik (vagyis nekem így volt) csütörtökön elmentem szóbelire, délután 1 körül bolt, aztán két nap múlva szombaton volt az írásbeli, reggel 9-től (vagy 8-tól, most nem tudom pontosan) 12-ig.


Azt hiszem, 2-3 héttel korábban (vagy még előbb) tudtam meg a napokat, hogy mikor kell mennem.

2019. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. aug. 15. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!