Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Duolingo mennyire jó? Segít...

A Duolingo mennyire jó? Segít tanulni vagy csak hülyeség? Kinek vált be?

Figyelt kérdés

2019. aug. 12. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Az alapokat nagyon jól megtanítja, de szerintem ahhoz kevés, hogy folyékonyan megtanulj egy idegen nyelvet.
2019. aug. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Segít. Másképp mondva kiegészítésnek jó.
2019. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nagyon sokat segített elindulni, mert nem magyaráz soakt, hanem tényleg tanít, begyakoroltat egy csomó szükséges dolgot. Utána folytatni sokkal könnyebb, hogy van egy alap.

De önmagában arra nem elég, hogy azt modhasd, tudod a nyelvet, ehhez még utána böven van mit fejlödni.

2019. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Én nem használtam, de találkoztam olyanokkal, akik igen és a 0-ról A2-es szintre megtanultak elég jól. Én meglepődtem, hogy ilyen jól meg lehet tanulni ezzel.
2019. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Kezdésnek jó, mert olyan "színes-szagos" vidám cucc, és az embernek van kedve ezzel tölteni az időt, és egy bizonyos fokig még van is hatása. Ez ad egy kezdeti motivációt ahhoz, hogy ne vesszen kárba a nyelvtanulással töltött idő, és amiket már nagyjából megértett, kiegészítse a nyelvtannal, szómagolással, stb.


Viszont szerintem nem érdemes megvárni azt, hogy végigtold, tehát nem érdemes csak erre alapozni. A szómagolást, iTalkit, stb., mellette is el lehet kezdeni.

2019. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha angolul akarsz tanulni, arra jó. Ha más nyelven és már tudsz angolul, akkor a memrise jobb sokkal :))
2019. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a memrise egyáltalán nem jön be, a duolingo sokkal jobban segít. De ez valószínüleg egyéni dolog, mindenkinek más a megfelelö módszer
2019. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!