Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés
Kérdező009 nevű felhasználó kérdése:

Melyik oldalon tudnék angol sorozatokat magyar felirattal meg nézni?

Az angol tudásomat szeretném vele fejleszteni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: online, nyelvtanulás, tanulás, sorozat

aug. 14. 12:04  Privát üzenet  

A válaszok
Én sorozatbaráton szoktam nézni. Csak az a baj hogy oda meghívó kell.

# 1/3Időpont aug. 14. 12:15 Privát üzenet
Szerintem így magyar felirattal ez nem igazán fejlesztené az angolod. Egyszerre nem lehet figyelni a hangra is és a szövegre is.Próbáld angol felirattal!( Meg tudod állítani ha kíváncsi vagy egy szóra,de az sem baj,ha nem érted még 100%-osan..)

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 14. 13:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm a segítségeteket.

# 3/3Időpont aug. 16. 11:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért jut eszembe angolul mondat vagy szó amit magyarul akarok mondani? Pegig kicsit tudok angolul
Valaki tud ajánlani egy jó magyar-angol fordító programot?
Tudtok mondani olyan filmeket, amiket angol nyelv tanulásához tudnék felhasználni? Olyanra gondolok, hogy a magyar szöveg fel van tüntetve, és a fordítás is jó . És persze azért...
M a teendő akkor, ha nincs emelt magyar érettségim, csak emelt angol?
Ha az angolban nincs magázó formula, akkor hogy tudják eldönteni a magyar szinkronban hogy mikor tegeznek vagy mikor magáznak?
Valaki lefordítja nekem ezt az idézetet angolra?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!